Aanstaande zondag is de Paasdienst in de Annakapel. Elske en Karin de Lange gaan voor, waarbij Karin de nieuwe Paaskaars de kapel zal binnendragen.

De Evangelische omroep (EO) werkt aan een televisieserie waarin voorgangers worden gevolgd in de uitoefening van hun ambt. Elske en Karin zijn als moeder en dochter door de EO benaderd om ook aan een aflevering mee te werken en zijn inmiddels in Hilversum geweest om afspraken hierover te maken. Bij de Paasviering van aanstaande zondag zullen er dan ook wat beeldopnames voor die serie worden gemaakt.
Wilt u liever niet in beeld komen, dan kunt u dat bij het betreden van de kapel aangeven, zodat er door het bestuur aangegeven kan worden waar u het beste kunt gaan zitten om buiten beeld te blijven.
Het bestuur wenst u fijne Paasdagen en hoopt u zondag in de Annakapel te mogen ontmoeten.

Datum/Tijd: 20/04/2025 | 10:15 - 11:30 uur

Locatie: Sint Annakapel